[heading text=”خدمات ما در آواك” tag=”h1″ align=”center” size=”20″][line_solid icon=”circle”]
[heading text=”بازسازی خانه” tag=”h2″]

برای اینکه یک خانه شیک و زیبا داشته باشید حتما نیاز نیست آن را تخریب کنید و دوباره از نو بسازید. شما می توانید با صرف هزینه ی کمتر و در زمان کوتاه تر خانه خود را بازسازی نمایید. بازسازی خانه می تواند موجب ایجاد تغییرات زیادی در ظاهر و تاسیسات یک خانه گردد. از طرف دیگر بازسازی خانه ارزش آن را بیشتر می کند و اگر قصد فروش آن را داشته باشید قیمت خانه شما نسبت به قبل از بازسازی افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

بازسازی خانه موجب بالا رفتن کیفیت زندگی ساکنان آن می گردد و فضای مناسب تر و راحت تری در اختیار آنها قرار می دهد. هر ساله بسیاری از افراد به فکر بازسازی خانه خود می افتند. این بازسازی ها می تواند به صورت کلی انجام شود یا فقط بخش مشخصی از خانه را شامل گردد. برای گرفتن نتیجه خوب و دلخواه باید اصول بازسازی ساختمان را رعایت کنید. قبل از اقدام به بازسازی خانه و ایجاد تغییرات در دکوراسیون حتما با افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند و دارای تجربه و تخصص کافی هستند مشورت نمایید. گروه معماری و طراحی دکوراسیون داخلی آواک با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه بازسازی خانه های ویلایی و آپارتمانی می تواند به شما برای داشتن محیط زندگی رویایی کمک کند.

کارشناسان ما آماده اند به سوالات شما در زمینه طراحی، اجرا و هزینه بازسازی خانه به صورت رایگان پاسخ دهند تا با داشتن اطلاعات کافی بتوانید به هدف مورد نظر خود دست یابید. تیم متخصص آواک در کلیه مراحل از ایده پردازی تا اجرا و تکمیل پروژه بازسازی خانه در کنار شما خواهد بود تا خیالتان بابت رسیدن به نتیجه دلخواه راحت باشد. ما همواره تلاش کرده ایم با ارائه خدمات منحصر بفرد، استفاده از بهترین متریال و تضمین پایین ترین قیمت رضایت مشتریان را بدست آوریم. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم. . . . ادامه مطلب

[heading text=”بازسازی آپارتمان” tag=”h2″]

بازسازی آپارتمان ممکن است به چند دلیل انجام شود. گاهی اوقات مدت زیادی از ساخت آپارتمان نگذشته ولی مالک آن دوست دارد در دکوراسیون آشپزخانه تغییراتی را ایجاد نماید یا اینکه کاشی و سرامیک حمام را تعویض کند. در مواقع دیگر بازسازی آپارتمان به علت بالا رفتن عمر آن و پیدا شدن عیوب و ایرادات ناشی از فرسایش انجام می گیرد مانند تعویض سیستم لوله کشی یا تهویه مطبوع. برای آپارتمان های قدیمی حتما باید به موقع اقدام گردد زیرا بی توجهی به این موضوع ممکن است باعث ایجاد خرابی شود و ساکنان آپارتمان را به دردسر بیندازد.

اگر سوالی در مورد بازسازی آپارتمان خود دارید کارشناسان ما در گروه معماری و دکوراسیون داخلی آواک آماده اند تا اطلاعات لازم در این زمینه را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند.به خاطر داشته باشید قبل از شروع به بازسازی آپارتمان، شما نیاز به یک طرح اولیه منطبق با فضای مورد نظر دارید. این طرح باید کاملا استاندارد و مطابق با اصول مهندسی باشد و توسط افراد باتجربه و حرفه ای آماده گردد. اگر طراحی دکوراسیون به درستی انجام شود می توان تا حد زیادی آسوده خاطر بود. در ادامه لازم است تا یک تیم حرفه ای با استفاده از مصالح و متریال با کیفیت و درجه یک، طرح آماده شده را اجرا کنند.

مسئله مهم دیگر هزینه بازسازی آپارتمان است. این هزینه شامل متریال استفاده شده در بازسازی آپارتمان و دستمزد طراحان و مجریان پروژه است و معمولا با توجه به متراژ آپارتمان و همچنین کیفیت مصالح و تجهیزات بکار برده شده در بازسازی آپارتمان متفاوت می باشد.گروه معماری و دکوراسیون داخلی آواک با داشتن تیم متخصص و با تجربه و تکیه بر سابقه چندین ساله خود در کلیه مراحل بازسازی آپارتمان از طراحی تا اجرا کنار شماست تا خیالتان برای رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه راحت باشد. . . . ادامه مطلب

[heading text=”بازسازی ساختمان” tag=”h2″]

در سال های اخیر با توجه به بالا رفتن هزینه ساخت و ساز، بسیاری از افراد که بودجه کافی برای تخریب کامل و نوسازی دوباره ساختمان قدیمی خود ندارند اقدام به بازسازی آن می نمایند. همچنین بعضی از مالکان ساختمان هایی که هنوز مدت زیادی از عمرشان نگذشته است، دوست دارند برای تنوع، دکوراسیون داخلی خانه خود را تغییر داده و آن را با طرح های جدید و مدرن، به روز نگه دارند.

عملیات بازسازی ساختمان ممکن است به صورت تغییرات جزئی یا تحول در ساختار کلی ساختمان به منظور تبدیل آن به محیطی راحت و منطبق با سلیقه و خواست ساکنان آن باشد. در اجرای پروژه، رعایت اصول و قوانین مهندسی برای حفظ ایمنی ساکنان آن امری ضروری است. برای همین تاکید می شود برای بازسازی ساختمان حتما از شرکت ها و گروه های باتجربه و متخصص که در این زمینه فعالیت می کنند و دارای مجوزهای قانونی هستند کمک بگیرید. گروه معماری و دکوراسیون داخلی آواک با داشتن تیمی متشکل از طراحان و مهندسان با سابقه و خوشنام آماده همکاری با شما جهت بازسازی ساختمان مسکونی و اداری می باشد.

فرآیند بازسازی ساختمان بستگی به طول عمر، میزان فرسودگی و خواست مشتری دارد. در بناهای قدیمی لازم است که میزان خرابی بخش های مختلف ساختمان سنجیده شود و استحکام سازه های اصلی و کیفیت تاسیسات ساختمان مورد بررسی قرار گیرد. آیا لوله کشی آب و فاضلاب نیاز به تعویض دارد؟ سیم کشی های برق چطور؟ آیا سقف دارای عایق رطوبتی مناسب می باشد؟

اینها مواردی هستند که قبل از عملیات زیباسازی فضای داخلی ساختمان باید از سالم بودنشان مطمئن شوید. زیرا معیوب بودن این قسمت ها علاوه بر داشتن خطرات جانی برای ساکنان باعث می شود عملیات نوسازی دکوراسیون داخلی با ایجاد کوچکترین اشکال در آنها آسیب دیده و از بین برود.برای کسب اطلاعات و مشاوره رایگان در زمینه طراحی دکوراسیون و بازسازی ساختمان با کارشناسان گروه آواک تماس بگیرید. . . ادامه مطلب

[heading text=”طراحی دکوراسیون منزل” tag=”h2″]

در طراحی دکوراسیون منزل طراحان حرفه ای و با تجربه قوانین و اصولی را رعایت می کنند که به فضای خانه نظم می بخشد و موجب زیبایی آن می گردد.

یکی از نکات مهمی که طراحان دکوراسیون داخلی باید متوجه آن باشند، احترام گذاشتن و ارزش نهادن به خواست و نظر مشتری است. مهم نیست چه طرحی مورد علاقه طراح باشد بلکه طرحی مهم است که مشتری برای محل زندگی خود در نظر گرفته است. این طرح در برگیرنده آمال و آرزوها و نیازهای صاحب خانه برای فضایی است که می خواهد در آن احساس راحتی و آرامش کند. پس آگاهی از این مسائل، احترام به خواست مشتری و ارائه طرحی که متناسب با سلیقه و محیط زندگی او باشد اهمیت زیادی دارد.

امروزه دکوراسیون داخلی منزل، جایگاه ویژه ای برای ساکنان آن پیدا کرده است. انتخاب سبک و رنگ های به کار رفته در دکوراسیون، نورپردازی محیطی، نحوه قرارگیری مبلمان ها و وسایل تزئینی، مواردی است که در هنگام طراحی دکوراسیون منزل ذهن شما را به خود مشغول می کند. برای داشتن یک دکوراسیون داخلی بی عیب و نقص باید اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و از نظرات افرادی که به صورت حرفه ای در این رشته فعالیت می کنند آگاه شوید. در اینصورت می توانید به دکوراسیون دلخواه خود دست پیدا کنید.

راحتی را در اولویت قرار دهید. طراحان با تجربه و حرفه ای همیشه بر این نکته تاکید دارند که محیط زندگی باید طبیعی و آزاد باشد. حرکت در محیط خانه باید روان و راحت انجام پذیرد. شاید بعضی از طرح ها جالب و هیجان انگیز باشند اما لزوما راحت نیستند.گروه معماری و دکوراسیون داخلی آواک با در نظر گرفتن نیاز و خواسته مشتری، استفاده از بهترین متریال روز دنیا و تضمین پایین ترین قیمت، توانسته رضایت کارفرمایان را جلب نماید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره رایگان در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می باشند . . . ادامه مطلب

[heading text=”درخواست مشاوره حضوری رایگان” tag=”h3″ align=”center” size=”38″ color=”#000000″]
[heading text=”انتخاب متریال و اجرای آن همانقدر که اگر درست انتخاب شود باعث آرامش شما در یک فضا میشود همانقدر هم اگر اشتباه و غیر اصولی انتخاب شود میتواند شما را اذیت کند. برای انتخاب و اجرا دکوراسیون داخلی به کارشناسان آواک اعتماد کنید تا به صورت تلفنی یا حضوری خدمت شما برسند . جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را برای ما ثبت کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.” tag=”p” align=”center” size=”16″ color=”#000000″]

[heading text=”درخواست مشاوره حضوری رایگان” tag=”h3″ align=”center” size=”42″ color=”#000000″][heading text=”انتخاب متریال و اجرای آن همانقدر که اگر درست انتخاب شود باعث آرامش شما در یک فضا میشود همانقدر هم اگر اشتباه و غیر اصولی انتخاب شود میتواند شما را اذیت کند. برای انتخاب و اجرا دکوراسیون داخلی به کارشناسان آواک اعتماد کنید تا به صورت تلفنی یا حضوری خدمت شما برسند.
جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را برای ما ثبت کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.” tag=”p” align=”center” size=”20″ color=”#000000″]


[logos gallery=”1796,1797,1798,1802,1803,1795,1800,1799,1817,1816,1815,1814,1813,1812,1811,1810,1805,1806,1807,1808,1809″ visible=”6″ custom_links_target=”_blank”]
[heading text=”چرا آواك” tag=”h1″ align=”center” size=”20″][line_solid icon=”circle”]

محاسبه هزینه
در هرشرایط اقتصادی گروه آواک آماده ی برآورد هزینه و محاسبه ی دقیق پروژه های شماست.

طراحی ایده شما
قابلیت طراحی و اجرای ایده شما در هرسطح و شرایط مالی را می توان از گروه آواک انتظار داشت.

نمونه های رایگان
مفتخریم که شما را جهت رسیدن به زیبایی و پویایی ذهن فعالتان یاری کنیم.میتوانید از نمونه های گروه آواک به طور رایگان الگو بپذیرید.

مشاوره رایگان
با مشاوره طراحان گروه آواک می توان به دید اولیه و سطحی از طراحی رسید که توسط مشاوران چیره دست انجام میگیرد.

تحویل سریع
گروه آواک با سابقه ای طولانی در امر طراحی و تیم طراحان خبره،طرح های اولیه را درکوتاه ترین زمان به کمک با تجربه ترین متخصصان به شما تحویل میدهد.

طراحی مشترک
ابتدایی ترین و اصولی ترین پایه و اساس طراحی ،طراحی مشترک مابین شما و طراحان گروه آواک می باشد.

[heading text=”خدمات آواک” tag=”h1″ align=”center” size=”20″ color=”#eceff3″][line_solid icon=”circle”][testslide visible=”2″ number=”10″ autoplay=”yes” slidespeed=”200″ paginationspeed=”800″ rewindspeed=”1000″]
[heading text=”آدرس آواک” tag=”h1″ align=”center” size=”20″][line_solid]
0/5 (0 Reviews)