فهرست بستن

طراح دكوراسيون

طراح دكوراسيون

ديزاينر دكوراسيون كيست؟

طراح دكوراسيون و طراح داخلي دكوراسيون فرد طراحي است كه با استفاده از علم معماري، طراحي و سبك­شناسي مي­تواند به طراحي دكورهاي خانه بپردازد. طراحي دكوراسيون منزل شايد كار راحتي بنظر بيايد اما اينگونه نيست. چرا كه مثل تمام شغل­هاي دنيا در كنار داشتن استعداد بايد ويژگي­هاي يك ديزاينر را نيز داشت. البته براي يك ديزاينر خوب شدن نيز تجربه به همراه استعداد لازم مي­باشد.

يك ديزاينر خوب بايد بيش از حد نرمال جامعه منظم باشد چرا كه بيشتر اوقات درگير پروژه­هاي متفاوت از هم شده و موجب سردرگمي ميشود. اما تمركز در كار مي­تواند از فرد يك ديزاينر دقيق و منظم بسازد. بهتر است براي افزايش اطلاعات و تجربه زماني را با پيمانكاران و صاحبان مشاغل خرد در راستاي طراحي بهتر وقت بگذرانيد. يكي ديگر از ويژگي­هاي يك ديزاينر خوب مديريت بودجه در كنار يك طراحي مورد تأييد كارفرما مي­باشد.

طراحی داخلی دكوراسيون

طراحي داخلي دكوراسيون يكي از روش­هاي زيباسازي منازل مي­باشند. با طراحي دكوراسيون داخلي مي­توان به جذب مشتري در كافه­ها و رستوران­ها و مجتمع تجاري پرداخت. همچنين طراحي و دكوراسيون حرفه­اي ميتواند كمك به آرامش هر چه بيشتر افراد خانواده كند. با تغيير وضعيت دكور داخلي يك ساختمان مي­توان به جداسازي قسمت­هاي مختلف داخل خانه يا شركت پرداخت و اينگونه يك نظم و آرامش در درون فرد ايجاد ميشود. تناسب­هاي رعايت شده در طراحي داخلي دكوراسيون نيز مي­تواند سبب ايجاد يك زمانبندي و رعايت اصول خاصي در زندگي فرد شود. در طراحي داخلي دكوراسيون نورپردازي نيز مي­تواند باعث ايجاد معاني و تعابير در اشيا مورد استفاده در دكوراسيون باشد. معمولا در طراحي داخلي دكوراسيون مدرن از رنگ­هاي روشن استفاده مي­شود تا روح زندگي جريان داشته باشد.

قيمت طراحي منزل

تعرفه­ ها و قيمت­ طراحي منزل بسته به ميزان كاري كه انجام شده يا مواد اوليه­اي يا مصالح مورد استفاده كه در دكوراسيون متغير مي­باشد. سپردن كار به يك طراح ممكن است در ابتدا براي شما هزينه بر باشد اما يك طراح همه چيز را در نظر مي­گيرد و هزينه­ها را با به كار بردن مواد مشابه با همان كيفيت پايين مي­آورد. از طرفي تجربه­ي او در هر پروژه مي­تواند از هزينه­هاي نابجا جلوگيري كند. فقط كافي است محدوده طراحي را مشخص كنيد تا طراح كار خود را شروع كند. البته قبل از همه چيز بايد بودجه مصرفي خود را با طراح در ميان بگذاريد. طراح، متناسب با  بودجه­هاي شما پيشنهاد ايده و طرح­هاي مختلف را مي­دهد.

ديزاينر منزل

ديزاينر منزل كسي است كه با در هم آميختگي تمام جوانب اعم از مسائل اقتصادي و خواسته­هاي كارفرما، در اختيار داشتن فضا، سبك مناسب؛ مي­تواند يك ايده و طرح دكوراسيون را پيشنهاد داده و بعد در مراحل اجرا نيز تا پايان كار همراه بماند. طراح يا ديزاينر منزل مي­تواند خدمات زير را به افراد مشتري ارائه دهد:

– مشاوره حضوري

– مشاوره خريد لوازم دكوراسيون

– طراحي فضاي مورد نياز

– ارائه نقشه­ي كلي از طرح به صورت سه بعدي

– خريد و نظارت بر اجراي پروژه

در مرحله­ي اجراي طرح عواملي چون: موقعيت پروژه، منطقه پروژه، وسعت كار، كمبود امكانات در منطقه (مثلا در بالاي كوه يا دور از شهر).

نوع قرارداد (روزمزد يا كنتراتي)

ديزاينر منزل مي­تواند سرنوشتِ زيبايي يك منزل را رقم بزند. ديزاينرها اغلب افرادي با تمركز بالا هستند و با در نظر گرفتن ابعاد و وسعت عمل و بودجه­ي كارفرما يك ايده يا طرح را به صورت نقشه روي كاغذ يا سه بعدي ارائه مي­كند. انجام فرآيند مشاوره و طراحي در اغلب شركت­ها رايگان مي­باشد.

شركت آواك براي انجام طراحي و اجراي دكوراسيون منزل شما از ديزاينرهاي متخصص و حرفه­اي كمك مي­گيرد. شما مي­توانيد براي انجام يك مشاوره رايگان با ديزاينرهاي شركت آواك از طريق شماره زير تماس حاصل فرماييد:

بهترين ديزاينر

يك ديزاينر خوب مي­تواند ويژگي زير را داشته باشد:

1- استفاده مناسب از فضا: لزوما يك طراحي خوب استفاده از تمام فضاهاي خالي نميباشد. بهترين ديزاينر كسي است كه بتواند در زماني كه لازم مي­باشد فضا را خالي بگذارد.

2- خلاقيت در طراحي و ايده پردازي: يك ديزاينر خوب بايد خلاق باشد و خلاقيت نيز در هيچ كاري از قانون پيروي نميكند. بنابراين بايد آنقدر تسلط و بر طراحي دكوراسيون بالا باشد تا بتوان قانون شكني كرد و خلاقيت به خرج داد.

3- به­روز بودن: بهترين ديزاينر كسي است كه اطلاعات خود را در زمينه­ي دكوراسيون دنيا به­روز كند و اين مهم با ديدن عكس­هايي از دكوراسيون­هاي كشورهاي مختلف و آموزش­هاي مكرر در زمينه­ي علم نوين بپردازد.

4- امكان تمركز بر طرح: براي اين كه بتوان يك طرح جذاب ارائه داد بايد روي كار تمركز كرد. زيبايي يك خانه كه كانون گرم خانواده نيز مي­باشد در دستان ديزاينر ميباشد.

قيمت طراحي واجراي دكوراسيون داخلي منزل

قيمت طراحي و اجراي دكوراسيون منزل بسته به عوامل زيادي دارد:

– ميزان بازسازي منزل.

– استفاده از مواد مرغوب و با كيفيت در اجراي دكوراسيون داخل منزل.

-ايجاد امكانات مناسب براي انجام كار و …

قيمت طراحي و اجراي دكوراسيون داخلي در منزل هزينه­هاي طراحي و مشاوره در اغلب شركت­ها بين 50-20 هزار تومان مي­باشد و بعضي از شركت­ها براي انجام طراحي و مشاوره رايگان نياز به پرداخت پول ندارند. شركت آواك يكي از شركت­هايي است كه اقدام به مشاوره رايگان در زمينه مشاوره و طراحي كرده است. قيمت اجراي دكوراسيون نيز بسته به مقدار وسعت كار مي­باشد. اگر وسعت كار زياد نباشد به صورت روزمزد انجام مي­گيرد و روز 150 هزار تومان تا 200 هزار تومان هزينه مي­شود و اگر به صورت كنترات انجام بگيرد وسعت كار بيشتر بوده است اما رقم پرداختي از رقم روزمزد نبايد چندان فاصله داشته باشد.

سبك­های طراحی دكوراسيون

سبك­هاي طراحي دكوراسيون مي­تواند با سليقه­هاي متفاوت سازگار بيشتري داشته باشد. اگر با سبك­هاي طراحي دكوراسيون بيشتر آشنا بشويد مي­توانيد سبك­هاي خلاقانه تري به عنوان يك طراح دكوراسيون ايجاد كنيد. سبك­هاي طراحي دكوراسيون شامل موارد زير مي­شود: سبك دكوراسيون سنتي، سبك دكوراسيون مدرن، سبك دكوراسيون روستيك و…

سبك مدرن دكوراسيون سبكي است كه با آمدن به بازار و بين مردم كمي باعث شماتت طراحان دكوراسيون مي­شود. چرا كه اين طراحان بر اين باورند كه سبك­هاي جديد وارد شده اجازه ديده شدن سبك­هاي معاصر را نمي­دهد. اما سبك­هاي كلاسيك هم مورد توجه افراد خاص قرار مي­گيرد.

مشاوره رايگان طراح دكوراسيون

وقتي تصميم به تغيير دكوراسيون منزل گرفته مي­شود اول در ذهن خود وضعيت داخلي منزل­تان تصوير پيدا ميكند و بعد به فكر مي­افتيد كه دكوراسيون داخلي منزل را به يك طراح و مشاوره دكوراسيون بدهيد يا خودتان انجام دهيد.

طراحي دكوراسيون معمولا  با هزينه انجام مي­شود. برای مشاوره طراحي دكوراسيون در اكثر شركت­ها مبالغی برای طراحی از مشتریان دریافت میکنند.

معمولا مشاوره رايگان طراح دكوراسيون نيز به صورت آنلاين و يا از طريق فضاي مجازي نيز با فرستادن عكس­ها انجام مي­گيرد. اما بهتر است شركت معماري و دكوراسيون داخلي­ اي مانند آواک را انتخاب كنيد كه از مشاوره رايگان آن بهره ببريد.

شركت معماری و دكوراسيون داخلی

شركت­هاي معماري دكوراسيون داخلي زيادي در زمينه خدمات طراحي و اجراي دكوراسيون فعاليت مي­كنند. شركت­هاي معماري دكوراسيون داخلي با جذب نيروي متخصص و مهندس در رقابت با يكديگر به جذب مشتري مي­پردازند. اين شركت­ها از طريق كانال­هاي تلگرام و وبسايت مخصوص خود با كاربران و مشتريان ارتباط برقرار مي­كنند.

شركت معماري و دكوراسيون داخلي آواک از ديزاينرهاي مجرب كمك مي­گيرند. يك ديزاينر خوب توانايي اين را دارد كه تمام تلاش خود را بكند تا با بهترين مواد اوليه زيباترين دكوراسيون را در كم­ترين هزينه انجام دهد.

5/5 (1 Review)

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی