فهرست بستن

طراحی دكوراسيون كافی شاپ

طراحی دكوراسيون كافی شاپ

طراحي دكوراسيون كافه

براي طراحي دكوراسيون كافه مي­توان از كوسن­ها براي صندلي­ها و مبلمان استفاده كرد تا مشتريان راحتي بيشتري داشته باشند. نورپردازي­هاي خلاقانه يكي از موارد مهم در طراحي دكوراسيون كافه مي­باشد. استفاده از عناصر تزئيني چون آويزهاي سقفي مي­تواند يكي از موارد طراحي دكوراسيون كافه باشد. استفاده از قهوه جوش­هاي قديمي و كهنه با رنگبندي متنوع و آويزان كردن آنها از سقف كافه بشدت جذاب و گيرا ميباشد.

كتابخانه­ها در طراحي دكوراسيون كافه مي­تواند يك اصل باشد. مي­توان كتابخانه به شكل فنجان قهوه در آورد و فضاي كافي را نيز جذب كرد و افراد را براي مطالعه نيز تشويق كرد. يكي ديگر از موارد براي طراحي دكوراسيون كافه استفاده از نيمكت پشت پنجره مي­باشد كه مشتري­هاي خودش را دارد.

دكوراسيون كافي شاپ

در اولين نگاه توجه مشتري به سمت سردر و نحوه معرفي كافي­شاپ  جلب ميشود. مي­تواند به بهترين نحو با چراغ­هاي LED يا خلاقيت­هاي جديد سردرها را تزئين كرد. بهتر است ديوارهاي داخلي و خارجي كافي­شاپ را غرق در سايه­هاي قهوه­اي كنيد. نقاشي­هاي با طرح قهوه و فنجان در فضاي كافي شاپ بسيار نمود پيدا مي­كند. مي­توان براي تزئين از فنجان قهوه با تزئين خاصي در كنار هم استفاده كرد.

در عين توجه به زيبايي بايد فضايي را ايجاد كنيد كه بتوان به مشتري آزادي عمل و حركت داد. امروزه يكي از دكورهاي محبوب كافي­شاپ­ها دكورهاي صنعتي مي­باشد. استفاده از ديوارهاي آجري براي مشتري­ها خوشايند است. نبايد ديوارها را پنهان كرد بلكه رنگ آنها مشخص بوده و برجسته سازي انجام شود.

طراحي دكوراسيون رستوران سنتي

طراحي دكوراسيون رستوران سنتي به اين گونه است كه معمولا داراي فضايي با ميزهاي تك نفره و دو نفره يا چند نفره همراه با پذيرايي پيشخدمت­ها مي­باشد. سبك­هاي سنتي داراي بخش­هايي مانند: ايوان، ستون بلند، طاق گنبدي و شكل خاصي است كه در عين سادگي معرف معماري ايراني – اسلامي مي­باشد. معماري سنتي انتخاب شده در طراحي دكوراسيون سنتي در ايران همان معماري سبك ايراني مي­باشد كه توجه ديگران را به خود جلب مي­كند. رستوران­هاي سنتي مشتريان و طرفداران خاص خود را دارد. راحتي مشتري در رستوران­هاي سنتي و استفاده از تخت­ها در دكوراسيون يك مزيت محسوب مي­شود.

طراحي دكوراسيون رستوران

طراحي دكوراسيون رستوران زماني مي­تواند نتيجه­بخش باشد كه مشتري آن را چگونه احساس و مشاهده مي­كند. در حقيقت مشتري ديدگاه متفاوتي از هر دكوراسيون خواهد داشت. سردر رستوران بايد به گونه­اي باشند كه در زمان­هاي شلوغ نيز قابل مشاهده باشد.

طراحي دكوراسيون رستوران بايد به گونه­اي باشد كه مشتري­ را براي دفعات بعد ترغيب به آمدن كند. رستوران­هاي كه داراي طراحي و تشكيلات و نورپردازي و فضاي مناسبي باشد، يك محيط گرم و دوستانه براي مشتريان خودت ايجاد مي­كند. با اهميت دادن به دكوراسيون و فضاي رستوران مي­توان به جلب مشتري پرداخت.

اصول طراحي دكوراسيون كافي شاپ

يكي از اصول طراحي دكوراسيون كافي شاپ انتخاب مكان مناسب كافي شاپ مي­باشد و بعد از آن بدست آوردن ابعاد فضاي داخلي مي­باشد. براي اطلاع از فضاي داخلي كافي شاپ مي­توان با يك مهندس معماري صحبت كرد.

استفاده از منابع طبيعي در طراحي دكوراسيون كافي شاپ مهم مي­باشد و براي اينكار مي­توان از چند ترفند استفاده كرد. استفاده از آكواريوم يا گل و گياهان مي-توانند بخشي از طبيعت را براي مشتريان بازسازي كند. منوي اصلي كافي شاپ بر پايه قهوه باشد و مي­توان به منو كيك يا ساندويچ سرد يا ديگر تنقلات را اضافه كرد.

فضاي كافه­ ها مي­تواند باعث جذب مشتري شود و بسيار مهم مي­باشند. ايده­پردازي و طراحي براي فضاي كافي و اجرايي درست آن مي­تواند يك دكوراسيون موفق را براي كارفرما بوجود بياورد. گاهي هزينه­ي انجام دكوراسيون بالا ميرود و افراد با كمبود بودجه مواجه ميشود.

شركت آواك طراحي دكوراسيون فضاي كافه را به صورت رايگان انجام ميدهد. ميتوان براي ايده­پردازي و طراحي بصورت رايگان از شركت آواك براي فضاي كافه خود كمك بگيريد و با انجام و اجراي تخصصي دكوراسيون خود موفق به جلب مشتري شويد. براي برقراري با شركت آواك ميتوان با شماره­هاي زير تماس گرفت:

5/5 (8 Reviews)

2 دیدگاه

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی