فهرست بستن

آسمان مجاری

سقف آسمان نوعي سقف کاذب براي منزل يا محل کار شما مي باشد. که بدونه هيچ گونه تخريب و يا عمليات بنايي خاص بر روي سقف موجود شما نصب مي گردد.وحاوي تصاويري از محيط بيرون از جمله درخت شکوفه,آسمان,ابر,گل,و غيره..
آسمان مجازی صرفا برای دکور کردن محیط استفاده می شود.که در اندازه های 60*60 و طبق ابعاد داده شده قابل طراحی می باشد.

انواع جنس آسمان مجازی
این محصول دارای دو مدل 6 میل متری و 9 میلی متزی می باشد که برای متراژ کمتر و کوچیکتر معمولا از  مدل 6 میلی متری و در متراژ های بالا تر از مدل 9میلی متری استفاده می شود.
نکته:مدل معرق آسمان مجازی که جدیدا طرفدار زیادی به خود جلب کرده از جنس PVC و MDF می باسد و در ابعاد 60*60 میلی متر با ضخامت 8 و16 میلی متر تولید می شود که از نظر قیمت  بستگی به طرح و اندازه ی آن دارد.

آسمان مجازی از جنس طلق می باشد که میتوان از طرح بی رنگ آن نیز استفاده کرد.
آسمان مجازی در مدل های بسیار متفاوتی تولید میشوند و این مدل ها به قدری زیاد است که سخت ترین سلیقه ها را نیز پوشش میدهد،اما همه این ها بستگی به فضا و سبک و سلیقه مشتری دارد.این مدل ها شامل مدلی از درختان،آسمان،گلها،کهکشان،پتینه کاری،قاب های اسلامی،معرق و حتی آینه ای اشاره کرد.گروه آواک با تجربه خود در این صنعت با حضور در محل شما هر نوع طرح کیفیت و جنسی را که شما بخواهید در اختیار شما قرار میدهد.

آسمان مجازی در این ساخته می شود و جنس آ کاملا ایرانی میباشد،اما از نظر کیفیت جنسی درجه یک هست

نحوه نصب
نضب آسمان مجازی به این شکل است که اندازه های طول عرض داده میشود و طبق اندازه ها تایلها آماده و پروفیل ها نصب میشود که پروفیل برحسب متر طول محابه میشود.اگر نیاز با نور زیر کار هم باشد نصابان نصب نور را با درخواست مشتری به عهده میگیرند.

نکات مهم در خرید آسمان مجازی

*میزان نور دهی تایل انتخاب شده
*ضد آب بودن تایل
*کیفیت تایل که بعد از مدتی کمرنگ نشود
*تایل مخصوص آسمان مجازی باشد
*نوع کیفیت چاپ‌ و شفافیت آن
*گارانتی و خدمات پس از فروش محصول

درخواست مشاوره حضوری رایگان

انتخاب متریال و اجرای آن همانقدر که اگر درست انتخاب شود باعث آرامش شما در یک فضا میشود همانقدر هم اگر اشتباه و غیر اصولی انتخاب شود میتواند شما را اذیت کند. برای انتخاب و اجرا دکوراسیون داخلی به کارشناسان آواک اعتماد کنید تا به صورت تلفنی یا حضوری خدمت شما برسند.
جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را برای ما ثبت کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.


 

[heading text=”پروژه های انجام شده” tag=”p” align=”center” size=”20″][line_solid icon=”circle”][portfolio_carousel show=”9″ idcate=”virtual-skyscraper-work” slideplay=”true” visible=”4″]
0/5 (0 Reviews)

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی