فهرست بستن
مشاوره رایگان پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن وسیله ایست برای تفکیک و مجزا کردن قسمت های یک اتاق،دفتر،حمام،لابی و…
یا بهتر است بگوییم پارتیشن وسیله ای است که به ما کمک میکند تا از کمترین فضا بیشترین استفاده را ببریم.

انواع پارتیشن
امروزه پارتیشن برخلاف گذشته که فقط مدل چوبی و آلمینیومی آن در دسترس بود مدلهای متنوع و طرح های جذابی نیز دارد و مدل شیشه ای آن نیز بسیار محبوب تر و زیبا تر از مدل های قبلی آن است.اما پارتیشن به طوره کلی به چهار دسته تقسیم میشود.

پارتیشن MDF
این مدل از پارتیشن ها تماماً از چوب ام دی اف ساخته شده است، به این معنی که درب ها و فرم ها و دیواره ها تماما از چوب است و روکش رنگی این چوب زد رطوبت و فرسایش به سلیقه مشتری در گروه آواک در زمان مشاوره حضوری یا تلفنی انخاب میگردد.

پارتیشن شیشه و آلومینیوم
در این پارتیشن بندی از آلومینیوم برای فریم بندی و از شیشه به عنوان پر کننده دیوار ها استفاده میشود. این مدل پارتیشن از طراحی زیبا و چشم نوازی برخوردار بوده و میتواند فضای شمارو به جای کوچک نان دادن بسیار بزرگ و خاص به نمایش مخاطب بگذارد.
بزرگترین حسن این مدل عایق صوتی بودن و در عین حال عبور دادن نور از خود است که به خاطره دیوارهای شیشه ای آن مهیا شده است. پارتیشن شیشه ای این امکان را فراهم میکند که با صرف هزینه ای ناچیز بهترین استفاده از محیط کار صورت گیرد و این نکته را در نظر بگیرید که قابل جابه جایی هم هست.

پارتیشن MDF و شیشه
در این مدل از پارتیشن از MDF به عنوان چهارچوب یا فریم پارتیشن استفاده میکنند و از شیشه برای پر کردن فضای دیوار ها استفاده میکنند. از پارتیشن ام دی اف و شیشه به دلیل ایجاد یک محیط محرمانه و قابل نظارت بیشتر در محیط های اداری استفاده میشود.
پارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی

پارتیشن MDF آلومینیوم
این مدل از پارتیشن هم مانند پارتیشن MDF و شیشه تست با این تفاوت که از آلومینیوم برای پیکر بندی و ستون ها استفاده میشود و چوب نقش پر کننده فریم ها و دیوار ها را ایفا میکند. این پارتیشن بندی قابلیت تغییر پذیری و جا به جایی را نیز دارد مانند سایر پارتیشن ها دارد ولی مدلی قدیمی بشمار میرود.

تفاوت پارتیشن های تک جداره با پارتیشن های دو جداره؛

پارتیشن های تک جداره:
پارتیشن‌های تک جداره دارای ستون‌های متعددی هستند که قرار گرفتن آن‌ها بر روی زمین را راحت تر می‌کند. این کار باعث افزایش استحکام پارتیشن می‌شود.این نوع پارتیشن جداکننده ای سبکتر و مقرون به صرفه تری از انواع دیگر جداکننده ها است و جهت ایجاد فضا های خصوصی و نیمه خصوصی کاملا مناسب است.

پارتیشن های دو جداره؛
در پارتیشن های دو جداره برای نگه داشتن پارتیشن از ستون استفاده نمیشود زیرا این پارتیشن ها به اندازه کافی مقاوم بوده و استحام آنها باعث میشود بدون نیاز به ستون بر روی زمین قرار گیرند. یکی از مزیت های پارتیشن دو جداره برای محیط های اداری عبور کابل های شبکه و سیستم در قسمت های پارتیشن است.در این نوع پارتیشن میتوان از پرده کرکره در فضای مابین شیشه ها استفاده کرد.پارتیشن های دو جداره وظیفه عایق صوتی را خیلی بهتر از مدل تک جداره ایفا میکند.
اما بزرگترین تفاوت این مدل از پارتیشن ها دو برابر بودن هزینه نسبت به مدل های تک جداره است. ولی آنچه در مدل های دو جداره قابل توجه است تنوع بیشتر در محصولات و زیبایی در مدل هایی ست که تا سقف امتداد دارند.
ما در آواک به شما پیشنهاد میدهم به کارشناسان ما این فرصت را بدهید تا با مشاوره کاملا رایگان در محل در خواستی شما بهترین و به صرفه ترین انتخاب را به شما پیشنهاد بدهد.

درخواست مشاوره حضوری رایگان

انتخاب متریال و اجرای آن همانقدر که اگر درست انتخاب شود باعث آرامش شما در یک فضا میشود همانقدر هم اگر اشتباه و غیر اصولی انتخاب شود میتواند شما را اذیت کند. برای انتخاب و اجرا دکوراسیون داخلی به کارشناسان آواک اعتماد کنید تا به صورت تلفنی یا حضوری خدمت شما برسند.
جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را برای ما ثبت کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.


 

پارتیشن mdf جدا کننده
پارتیشن mdf
[heading text=”پروژه های انجام شده” tag=”p” align=”center” size=”20″][line_solid icon=”circle”][portfolio_carousel show=”11″ idcate=”partition-sample” slideplay=”true” visible=”4″]
0/5 (0 Reviews)

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی