فهرست بستن
مشاوره رایگان upvc

آینه کاری

آینه‌کاری نوعی تزیین داخلی ساختمان، با چسباندن قطعه‌های کوچک آینه است. در این رشتهٔ هنری، هنرمند آینه‌کار با استفاده از شیشه و برش آن به اشکال متنوع، فضایی درخشان و زیبا در بناها می‌آفریند که از بازتاب نور در قطعات بی‌شمار آینه تشعشع، درخشش و زیبایی در تزیینات بناها ایجاد می‌شود و پوششی بسیار مناسب و زیبا برای تزیین بنا از نظر استحکام و دوام است.
تیم آینه کاری آواک با بیش از یک دهه تجربه در این هنر ایرانی اسلامی با آنجام پروژه هایی مثل حرم امام حسین(ع) و حرم حضرت عباس(ع) حرم حضرت علی(ع) و انجام بیش 500آینه کاری در ساختمان های کشور به شما پیشنهاد که به جای تحقیق در مورد آینه کاری با ما تماس بگیرید تا بصورت حضوری در مورد آن به شما توضیح بدهیم،برای این کار کافیست فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگبرند و در محل شما حاضر شوند.

درخواست مشاوره حضوری رایگان

انتخاب متریال و اجرای آن همانقدر که اگر درست انتخاب شود باعث آرامش شما در یک فضا میشود همانقدر هم اگر اشتباه و غیر اصولی انتخاب شود میتواند شما را اذیت کند. برای انتخاب و اجرا دکوراسیون داخلی به کارشناسان آواک اعتماد کنید تا به صورت تلفنی یا حضوری خدمت شما برسند.
جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را برای ما ثبت کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.


 

[heading text=”پروژه های انجام شده” tag=”p” align=”center” size=”20″][line_solid icon=”circle”][portfolio_carousel show=”9″ idcate=”sampelmiror” slideplay=”true” visible=”4″]
0/5 (0 Reviews)

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی