فهرست بستن
مشاوره رایگان طراحی داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

طبق معنی درج شده در لغت نامه آکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه»

طراحی دکوراسیون و فضا سازی نه تنها به دنبال خلق فضاهایی برای آرامش و راحتی شما ست، بلکه با شناخت بر علم روانشناسی و با توجه به علائق و خصوصیات شخصی شما در پی ایجاد محیطی هست که نه تنها زیبایی و ترتیب اصول اساسی آن است بلکه نیاز های شما نیز در آن فضا به راحتی بر طرف گردد.

به طور مثال :اینکه از چه سبک طراحی و نورپردازی ها استفاده کنیم و یا چه از چه رنگ هایی در خانه به کار بگیریم همه و همه زیرشاخه های طراحی دکوراسیون داخلی است.

اگر به  تغییر دکوراسیون خود فکر می کنید، یا هدفی برای طراحی داخلی جدید خود دارید، حتما نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی آواک برای شما اهمیت دارد. از مهمترین نکاتی که در طراحی داخلی مورد توجه کارشناسان دکوراسیون داخلی آواک است، ساده و کم هزینه بودن است؛ تا ضمن این که آرامش و زندگی مطلوب را برای شما به منزل بیاورد، هزینه زیادی را هم برای شما در بر نداشته باشد.

ممكن است شما از نفیس‌ترین وسایل تزیینی در خانه خود استفاده کنید ولی اگر جای آنها درست نباشد یا تناسب كافی نسبت به هم نداشته باشند، طراحی شما هرگز درست و تاثیرگذار نخواهد بود.

با توجه به مدل های مختلف طراحی داخلی مانند رونسانس ، کلاسیک،… پیشنهاد آواک به شما این است که با ما تماس بگبربد تا متخصصین طراحی داخلی آواک به صورت رایگان در محل شما حاضر شود و نظری منحصر به فرد به شما بدهد.

[line_solid icon=”plus-square”]

درخواست مشاوره حضوری رایگان

انتخاب متریال و اجرای آن همانقدر که اگر درست انتخاب شود باعث آرامش شما در یک فضا میشود همانقدر هم اگر اشتباه و غیر اصولی انتخاب شود میتواند شما را اذیت کند. برای انتخاب و اجرا دکوراسیون داخلی به کارشناسان آواک اعتماد کنید تا به صورت تلفنی یا حضوری خدمت شما برسند.
جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را برای ما ثبت کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.


 

دکوراسیون مینیمایل
[heading text=”پروژ های انجام شده” tag=”p” align=”center” size=”20″][line_solid icon=”circle”][portfolio_carousel show=”8″ idcate=”sampelintirio” slideplay=”true” visible=”4″]
0/5 (0 Reviews)

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی