فهرست بستن

سقف کشسان

در گذشته معماران برای طراحی فضای داخلی ساختمان ها تنها به نمای کف و نهایتا دیوارها توجه می کردند و از قابلیت فراوان سقف ساختمان ها برای ایجاد نمای بهتر غافل شده بودند. سقف کشسان را می توان یکی از مدرن ترین انواع سقف کاذب نام برد. این سقف از پارچه ای از جنس PVC ساخته می شود که دارای قابلیت کشسانی است.سقف کشسان و دیوار کشسان دارای قابلیت نورپردازی هستند که این قابلیت از عناصر مهم زیباسازی دکوراسیون به حساب می آید.از پارچه کشسان می توان به عنوان دیوارپوش نیز استفاده کرد.کشسانی در این مدل دیوارپوش و سقف به این معنی که می توان با گرمادهی به پارچه، آن را به اندازه مورد نظر کش آورد و سپس روی پروفیل های ویژه ای نصب کرد.

انواع مدل جنس سقف کشسان
گلکسی
لاکر (آینه ای)
مات
ترنسپرنت
ساتن
برلیانت
کلودز

نکته:در بین این سقف ها، سقف کشسان لاکر دارای تنوع رنگی خیلی زیادی است که شامل بیش از 150 رنگ می باشد.

جنس سقف کشسان
جنس پارچه سقف کشسان از  PVC تشکیل می شود.در این سقف ها به دلیل وجود ماده زینک اکساید که کشنده و از بین برنده قارچ و باکتری است، آنتی باکتریال محسوب  می شوند وبه علت فراوانی کلر در فرمولاسیون آن، سقف کشسان ضد اشتعال ونسوز است.

با توجه به تنوع انواع مدل و جنس و چاپ این مدل دیوارپوش و سقف آواک آمادگی کامل را دارد تا در محل شما حاضر شود وبه صورت کاملا تخصصی به شما در انتخابتان کمک کند.باما تماس بگیرید.

درخواست مشاوره حضوری رایگان

انتخاب متریال و اجرای آن همانقدر که اگر درست انتخاب شود باعث آرامش شما در یک فضا میشود همانقدر هم اگر اشتباه و غیر اصولی انتخاب شود میتواند شما را اذیت کند. برای انتخاب و اجرا دکوراسیون داخلی به کارشناسان آواک اعتماد کنید تا به صورت تلفنی یا حضوری خدمت شما برسند.
جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را برای ما ثبت کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.


 

[heading text=”پروژه های انجام شده” tag=”p” align=”center” size=”20″][line_solid icon=”circle”][portfolio_carousel show=”12″ idcate=”elastic-roofing-sample” slideplay=”true” visible=”4″]
0/5 (0 Reviews)

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی