فهرست بستن
کابینت

کابینت

کابینت از آن دسته لوازمی است که با تغییرش متوجه تاثیر آن در دکوراسیون خانه می‌شود. خیلی وقت‌ها انتخاب درست طرح و رنگ برای کابینت‌های آشپزخانه چنان نتیجه دلچسبی به جا میگذارد که شما را از هزینه برای ایجاد تغییر در بقیه بخش‌های خانه باز میدارد.انتخاب درست كابینت‌های آشپزخانه می‌تواند سهم به‌سزایی در افزایش كارایی و زیبایی آشپزخانه داشته باشد.

انتخاب کابینتی که هم به سلیقه صاحبخانه بخورد و هم متناسب با جیب او باشد کار سختی است. برای این امر فرم زیر را تکمیل فرمایید تا کارشناسان آواک به صورت رایگان در محل شما حاضر شوند تا مشاوره ای تخصصی به شما بدهند.

نکته مهم در سفارش کابینت این است که رنگ‌هایی که شما برای کابینت انتخاب می‌کنید، بسیار مهم است.معمولا برای انتخاب رنگ کابینت از یک یا دورنگ استفاده میشود، این کار تخصصی است و انتخاب حرفه ای آن را به ما بسپارید.

اما کابینت‌ها از نظر سبک طراحی به دو نوع کابینت‌ مدرن و کلاسیک تقسیم میشود.
ویژگی کابینت های مدرن؛
ارتفاع زیاد
درب و بدنه ساده
عرض و عمق کم

ویژگی کابینت های کلاسیک؛
ارتفاع زیاد
درب و بدنه طرح دار
عرض و عمق زیاد

امروزه کابینت را با متریال مختلفی تولید میکند اما معروف ترین و محبوب ترین آنها کابینت های تمام چوب ، کابینت های پی وی سی ، کابینت های ام دی اف ، کابینت های هایگلاس ،و کابینت های فلزی است که هرکدام ویزگی منحصر به فرد و معایب خود را له همراه دارند که با توجه به فضای داخلی علاوه بر تاثیر بر زیبایی دکوراسیون میتواند صرفه اقتصادی هم برای شما به همراه داشته باشد.انتخاب متریال به صرفه برای شما تخصص ماست.

نکته قابل توجهی که در قیمت نهایی کابینت تاثیر گذار است فاکتور های مختلفی از جمله یراق ،جنس خود کابینت، هزینه نصاب،هزینه حمل نقل و …. میتواند باشد ، اما این نکته را فراموش نکنید که قبل از سفارش خود حتما از کیفیت کالای مصرفی فروشنده اطمینان حاصل کنید زیرا یک یراق با هزینه ای کمتر قطعا از کیفیت پایین تری هم برخوردار است.

درخواست مشاوره حضوری رایگان

انتخاب متریال و اجرای آن همانقدر که اگر درست انتخاب شود باعث آرامش شما در یک فضا میشود همانقدر هم اگر اشتباه و غیر اصولی انتخاب شود میتواند شما را اذیت کند. برای انتخاب و اجرا دکوراسیون داخلی به کارشناسان آواک اعتماد کنید تا به صورت تلفنی یا حضوری خدمت شما برسند.
جهت مشاوره رایگان اطلاعات خود را برای ما ثبت کنید تا در سریع ترین زمان با شما تماس بگیریم.


 

[heading text=”پروژه های انجام شده” tag=”p” align=”center” size=”20″][line_solid icon=”circle”][portfolio_carousel show=”16″ idcate=”sampelkabinet” slideplay=”true” visible=”4″]
0/5 (0 Reviews)

نظری دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره حضوری رایگان

این را به اشتراک بگذارید

کپی لینک در کلیپ بورد

کپی